Firemní dárky a dárkové balíčky Praha

banner_darek

Každá firma, kromě toho, že poskytuje nějaké služby nebo produkty, se snaží také o jistou propagaci, motivaci zaměstnanců, odměňování a také milé překvapení pro obchodníky i zákazníky. To přichází nejen v čase Vánoc, firemních večírků, ale i v průběhu roka, protože důvod k odměně nebo překvapení se vždycky najde.

V tomto směru je důležitá hlavně originalita, protože tužku s logem firmy nebo hrníček dnes dostanete téměř všude. Jsou však i jiné možnosti pro originální firemní dárky. Například firemní dárkové balíčky Praha.

Různé balíčky, sety nebo koše, kterých obsahem jsou nejen sladkosti a jiné pochutiny, ale také různé nápoje a třeba i v podobě originálních domácích čajů a sladidel. K tomu stačí přihodit vizitku firmy a příjemná propagace je na světě.

Nejčastěji se tento způsob využívá pro firemní dárky k Vánocům. Vánoce jsou totiž obdobím, které doslova vybízí k tomu, aby byli lidé odměňovaní a překvapovaní. Pokud pořádáte firemní večírek, tak dárkové balíčky můžou sloužit i jako pozornost v tombole. Originální balení s vánočními motivy nebo ve zlatém odstínu a s přídavkem doplňků jako jsou třeba různé dekorace, potěší natolik, že vaše milá firemní pozornost utkví v paměti.

Pokud si vážíte svoje zákazníky, tak zajisté by je potěšilo, kdyby obdrželi také nějaký dárkový set. Jen si představte, jak u některého ze zákazníků zazvoní třeba kurýr a předá mu překvapení v této podobě. Může to být od vás poděkování za dlouhodobé využívání vašich služeb.

A také nové klienty můžete tímto milým způsobem nalákat, protože proč za sjednání obchodu říct jenom děkujeme, když můžete nového zákazníka inspirovat tímto jedinečným dárkem.

Balíky, balíčky, koše, sety a různé kazety jsou velice oblíbeným způsobem projevování vděčnosti, gratulací i odměňování nejen ve firemním, ale také v běžném životě. Jejich obsah je rozmanitý, a proto dokáže na 100% uspokojit. Můžete si je nechat zabalit s výběrem produktů na míru a přijít na chuť všem.

Máte zájem o firemní dárkové balíčky?
Již řadu let spolupracujeme s firmami a obchodními partnery, kterým dárkové balíčky dodáváme.
Potřebujete více než 100ks balíčků? Vaši objednávku připravíme v co nejkratší době.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat

MODROBÍLÁ LINIE

odrobila@modrobila.cz

Tel: +420 777 118 150