Firemní dárky a dárkové balíčky Praha

banner_darek

Každá firma, kromě toho, že poskytuje nějaké služby nebo produkty, se snaží také o jistou propagaci, motivaci zaměstnanců, odměňování a také milé překvapení pro obchodníky i zákazníky. To přichází nejen v čase Vánoc, firemních večírků, ale i v průběhu roka, protože důvod k odměně nebo překvapení se vždycky najde.

V tomto směru je důležitá hlavně originalita, protože tužku s logem firmy nebo hrníček dnes dostanete téměř všude. Jsou však i jiné možnosti pro originální firemní dárky. Například firemní dárkové balíčky Praha.

Různé balíčky, sety nebo koše, kterých obsahem jsou nejen sladkosti a jiné pochutiny, ale také různé nápoje a třeba i v podobě originálních domácích čajů a sladidel. K tomu stačí přihodit vizitku firmy a příjemná propagace je na světě.

Nejčastěji se tento způsob využívá pro firemní dárky k Vánocům. Vánoce jsou totiž obdobím, které doslova vybízí k tomu, aby byli lidé odměňovaní a překvapovaní. Pokud pořádáte firemní večírek, tak dárkové balíčky můžou sloužit i jako pozornost v tombole. Originální balení s vánočními motivy nebo ve zlatém odstínu a s přídavkem doplňků jako jsou třeba různé dekorace, potěší natolik, že vaše milá firemní pozornost utkví v paměti.

Pokud si vážíte svoje zákazníky, tak zajisté by je potěšilo, kdyby obdrželi také nějaký dárkový set. Jen si představte, jak u některého ze zákazníků zazvoní třeba kurýr a předá mu překvapení v této podobě. Může to být od vás poděkování za dlouhodobé využívání vašich služeb.

A také nové klienty můžete tímto milým způsobem nalákat, protože proč za sjednání obchodu říct jenom děkujeme, když můžete nového zákazníka inspirovat tímto jedinečným dárkem.

Balíky, balíčky, koše, sety a různé kazety jsou velice oblíbeným způsobem projevování vděčnosti, gratulací i odměňování nejen ve firemním, ale také v běžném životě. Jejich obsah je rozmanitý, a proto dokáže na 100% uspokojit. Můžete si je nechat zabalit s výběrem produktů na míru a přijít na chuť všem.

Máte zájem o firemní dárkové balíčky?
Již řadu let spolupracujeme s firmami a obchodními partnery, kterým dárkové balíčky dodáváme.
Potřebujete více než 100ks balíčků? Vaši objednávku připravíme v co nejkratší době.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat

MODROBÍLÁ LINIE

odrobila@modrobila.cz

Tel: +420 777 118 150

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení